Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Klej  z utwardzaczem do pontonów z PVC Multibond 25  800g+50 g

Multibond-25 w komplecie z utwardzaczem Multibond 22 powodującym lepsze sieciowanie czyli mocniejszą strukturę wewnątrz sklejonych materiałów .
klej rozpuszczalnikowy bezbarwny, na bazie poliuretanu i środków modyfikujących w roztworze rozpuszczalników organicznych. Charakteryzuje się wydłużonym czasem montażu oraz szerokim zakresem zastosowań warsztatowych. Łączy gumy poliuretanowe PUR, PCV, EPDM, piankę PE, skórę, metale i drewno. Dowiedz się więcej

97,00 zł

Pełny opis

Multibond-25 w komplecie z utwardzaczem Multibond 22 powodującym lepsze sieciowanie czyli mocniejszą strukturę wewnątrz sklejonych materiałów . klej rozpuszczalnikowy bezbarwny, na bazie poliuretanu i środków mo-dyfikujących w roztworze rozpuszczalników organicznych.

klej do pontonów z utwardzaczem

klej do pontonów z utwardzaczem Charakteryzuje się wydłużonym czasem montażu oraz szerokim zakresem zastosowań warsztatowych. Łączy gumy poliuretanowe PUR, PCV, EPDM, piankę PE, skórę, metale i drewno. Zastosowanie: Jednoskładnikowy bezbarwny płynny klej, dobrze zwilżający podłoże. Łączy bez utwardzaczy i podgrzewania różne materiały ale szczególnie przeznaczony jest do łączenia gum PUR, pianek PE, EPDM, PCV, filcu, korka, skóry, tkanin, włóknin, metali i drewna. Tworzy spoiny elastyczne. Służy do klejenia butów, folii, galanterii z tworzyw, sprzętu sportowego, plandek, namiotów itp Typ chem.: kauczuk poliuretanowy Postać: płyn Kolor: bezbarwny, przezroczysty Rozpuszczalnik: aceton, toluen Lepkość (kubek Forda, fi 6mm, wypływ 100cm3): 50-80s Gęstość: 0,83 g/ml Zawartość ciał stałych: 18-20% Utwardzenie: przez odparowanie rozpuszczalnika Czas nakładania (+23 OC): 20-60min Pełna wytrzymałość: >48h PRODUKT UTWARDZONY: Postać: elastyczny kauczuk Wytrzymałość na rozwarstwienie (skóra-guma): 5daN/cm; na ścinanie: 19daN/mm2 Wytrzymałość termiczna: -20 +80(100)OC ZAKRES ZASTOSOWAŃ: - klejenie elementów ze skóry, tworzyw i gum w produkcji obuwniczej i galanteryj- nej; klejenie plandek i folii. - zużycie (przy dwustronnym nanoszeniu, zależnie od jakości powierzchni klejonej i sposobu nanoszenia): 220-370g/m2

Ceny przesyłek

Paczkomaty - Gabaryt A:
18,99 zł
Paczkomaty - Gabaryt A:
18,99 zł
Kurier DHL:
27,00 zł
Kurier DHL pobranie :
29,00 zł

Formy płatności

odbiór osobisty
płatność przy odbiorze
płatność przelewem
płatność z mTransfer
płatność Przelewy24.pl

Podziel się swoją opinią Klej z utwardzaczem do pontonów z PVC Multibond 25 800g+50 g

Jeśli już posiadasz ten produkt - podziel się swoimi wrażeniami. Czy decyzja o zakupie była słuszna? Napisz o swoich doświadczeniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dziękujemy!

Wpisz wynik: 9 + 9*

Twoja ocena

ilość odwiedzin: 3429

Podobne produkty

Camping Plastic CAMPLAST CEMENT...

Camping Plastic CAMPLAST CEMENT TipTop klej do miękkiego pvc 6 g tubka

Klej renomowanej niemieckiej firmy REMA TIPTOP do klejenia...

Klej renomowanej niemieckiej firmy REMA TIPTOP do klejenia materacy , basenów , zabawek , pontonów i innych materiałów wykonanych z miękkiego pvc - waga kleju 6 g - jako osobna pozycja dostępna jest również łatka do napraw tego typu tworzyw

9,00 zł

sprawdź

Klej do dmuchanych zjezdżalni...

Klej do dmuchanych zjezdżalni i zabawek -dmuchańców MULTIBOND 25-puszka.

MULTIBOND 25

Jednoskładnikowy klej o...

MULTIBOND 25

Jednoskładnikowy klej o wydłużonym czasie łączenia na bazie poliuretanu i środków modyfikujących w mieszaninie rozpuszczalników organicznych.Sprawdzony jako klej do dmuchanych zabawek typu zamki,zjeżdżalnie , pontony ,skocznie ,dmuchańców ,dmuchanek.

76,30 zł

sprawdź

Klej w sprayu MULTIBOND 2703

Klej w sprayu MULTIBOND 2703

Multibond-2703
klej rozpuszczalnikowy biały, bardzo...

Multibond-2703
klej rozpuszczalnikowy biały, bardzo gęsty w formie aerozolu. Zawiera dichlorometan. Bardzo szybko osiąga wytrzymałość montażową ale możliwy jest też montaż po dłuższym czasie. Łączy laminaty, obrzeża i płyty meblowe, korek, karton, wykładziny, drewno, metale. Przeznaczony głównie do produkcji opakowań kartonowych

44,28 zł

sprawdź

Klej w sprayu MULTIBOND 2702...

Klej w sprayu MULTIBOND 2702 szybki laminaty HPL, obrzeża i płyty meblowe, korek, wykładziny, drewno, metale

Multibond-2702
klej rozpuszczalnikowy biały, gęsty w...

Multibond-2702
klej rozpuszczalnikowy biały, gęsty w formie aerozolu. Zawiera dichlorometan. Odporny na wysokie temperatury. Bardzo szybko osiąga wytrzymałość montażową w spoinie. Łączy laminaty HPL, obrzeża i płyty meblowe, korek, wykładziny, drewno, metale. Przeznaczony głównie do budownictwa i meblarstwa.
Zastosowanie:
Jednoskładnikowy półprzezroczysty klej, dobrze zwilżający podłoże. Łączy bez utwardzaczy i podgrzewania różne materiały ale szczególnie przeznaczony jest do łączenia laminatów,

44,28 zł

sprawdź

Klej w sprayu MULTIBOND 2701...

Klej w sprayu MULTIBOND 2701 pianki, tkaniny obiciowe, wykładziny, filc, skórę, laminaty, drewno, metale

Multibond-2701
klej rozpuszczalnikowy przezroczysty,...

Multibond-2701
klej rozpuszczalnikowy przezroczysty, lekko żółtawy w formie aerozolu. Zawiera dichlorometan. Bardzo szybko osiąga wytrzymałość montażową w spoinie. Łączy pianki, tkaniny obiciowe, wykładziny, filc, skórę, laminaty, drewno, metale. Przeznaczony głównie do tapicerki (pojazdy, jachty).

44,28 zł

sprawdź

Klej do tapicerki , podsufitki...

Klej do tapicerki , podsufitki , boczków Kielce

Klej stosowany w przemyśle obuwniczym , motoryzacji oraz w...

Klej stosowany w przemyśle obuwniczym , motoryzacji oraz w kaletnictwie.

32,00 zł

sprawdź

Klej rozpusczalnikowy do prac...

Klej rozpusczalnikowy do prac obuwniczych 800 g

Jednoskładnikowy klej na bazie kauczuku polichloroprenowego...

Jednoskładnikowy klej na bazie kauczuku polichloroprenowego i żywic syntetycznych w mieszaninie rozpuszczalników z dodatkiem wypełniaczy.

66,42 zł

sprawdź

MULTIBOND 23 500G klej akrylowy...

MULTIBOND 23 500G klej akrylowy ,,wiecznie żywy" do etykiet ,szablonów ,

Klej na bazie wodnej dyspersji estrów akrylowych, "wiecznie...

Klej na bazie wodnej dyspersji estrów akrylowych, "wiecznie żywy" (permanentnie kleisty), nie zawierający rozpuszczalników i plastyfikatorów. Wysoka spójność wewnętrzna (kohezja) i przyleganie do powierzchni (adhezja). Po odparowaniu wody film kleju staje się przeźroczysty i posiada wysoką odporność na procesy starzenia.

32,60 zł

sprawdź